• Zip/Postal Code: Gu32 1jr
  • Listed: February 24, 2020 1:00 am
  • Expires: 50 days, 4 hours

Description

Megdöbbentő képen versenyló bajnok Wigmore Hall-ban megsemmisült csomagolt természetesen

hét éves Wigmore Hall-ban nyert hét futam alatt egy sikeres karrier, amely tartalmazza ülések Hong Kong, és az USA-ban a zsokék között olasz pályán legenda Frankie Dettori.

Ő szerzett több mint pénzdíj tulajdonosainak, nyert két az iparág legrangosabb évfolyamon versenyeken.

De élete tragikusan rövidre miután összeomlott a Dél-Yorkshire tanfolyam St Leger Fesztivál ülésén.

készített képek aktivisták állatot mutasson álló három lábon, a negyedik törve egy lóg óvatosan a levegőben, miközben a versenypálya állatorvos tart hangtompítós pisztolyt a fejét.

méternyire, zsoké Adam Kirby, 26, dől a futó vasúti míg kétfogásos hivatalnokok tartsa fel a nagy képernyőn.

másodperccel később, a ló a gyep és az állatorvos ellenőrzi az impulzus leállt.

A versenybírók vizsgálat megállapította Wigmore Hall-ban elszenvedett sérülés, Páncélzattal – https://www.salomonhungary.site/under-armour-p%C3%A1nc%C3%A9lzattal-c-124.html és esett, és hogy más lovak és lovasok vettek részt.

‘Az első prioritás British Racing mindig jólétének a versenytársak, mind az emberi és a ló.

‘A csapat a sebészek Wigmore Hall oldalán pillanatok a sérülés után. Az állatorvosok voltak képesek, Adidas Eqt Párna Adv 93 17 – https://www.salomonhungary.site/adidas-adidas-eqt-p%C3%A1rna-adv-93-17-c-68.html hogy értékelje a Wigmore Hall állapotban.

‘Ebben az esetben a betegség felismerése, hogy a sérülés nem volt kezelhetetlen, és így a megfelelő cselekvési pálya Wigmore Hall jóléti volt számára, hogy humánusan letenni.’

hivatalos adatai a BRA megmutatta 811 ló meghalt verseny ülések 2010 és 2013 között.

2010-ben 223 ló- halálesetek – http://www.alexa.com/search?q=l%C3%B3-%20hal%C3%A1lesetek&r=topsites_index&p=bigtop 92.066 futók. De 2013-ra ez a szám csökkent 196 között 91.146 futók.

háromnegyede a halálesetek során került sor a nemzeti vadászat versenyeken, Reebok Zpump Fúzió – https://www.salomonhungary.site/reebok-reebok-zpump-f%C3%BAzi%C3%B3-c-91.html beleértve az akadályokat, és ahol a lovak és a lovasok átugorjuk az akadályokat, mint például a sövények és árkok.

Ez azt jelenti, mintegy 200 ló meghal minden említett legismertebb National Hunt verseny, a Grand National, salomon cipő – https://www.salomonhungary.site/ a halálos áldozatok száma közel egy 40, 23 ló meghalt az elmúlt 27 év.

Listing ID: 4955e531ffdcee45